Uçak Market, sadece Türkiye pazarında hizmet vermeyi amaçlayan bir hava aracı alım satım merkezidir. Türkiye’nin en büyük çevrimiçi satış platformu olan Uçak Market, gerek sabit kanat gerekse döner kanat ikinci el alım satım süreçlerinde uzun yıllara dayanan sektör tecrübesine sahip uzman bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Yönetici kadrosunda; çeşitli havayollarında hali hazırda hizmet veren kaptan pilotlar, sektördeki farklı firmalarda uçuş işletme ve kalite yöneticiliği yapmış profesyoneller ve hava aracı bakım uzmanları bulunmaktadır.

lufthansa_private_jet-min

Tüm Dünya’da 17 sektörel platform ve ikinci el hava aracı havuzuna üyelik

Onlarca Banka ve Leasing kuruluşuna ait veri tabanına direkt erişim olanağıyla,

“Uçak Market” Türkiye’nin tartışmasız en önemli ve birincil hava aracı kaynağıdır.

“Uçak Market” bünyesinde görev yapan uzman danışmanlarımız, kayıtlı olduğumuz veri tabanı ve üyelikler sayesinde, her gün dünyanın çeşitli bölgelerinde satışa çıkan yüzlerce hava aracını inceleyerek, farklı parametrelerden oluşan uygunluk kriterlerini karşılayanları sistem üzerinde listelemektedir.

Kayıtlı üyelerimiz, Uçak Market veri tabanına eklenen tüm hava araçlarını öncelikli olarak görme ve sisteme yeni hava aracı eklendiğinde e-mail yoluyla bildirim alma imkânına sahiptirler.

Back to top